تلفن : 02146018536
ایمیل : info@dtechs.ir
نرم افزار نوبت دهی مطب و بیمارستان

نرم افزار نوبت دهی مطب و بیمارستان

معرفی نرم افزار نوبت دهی

نرم افزار نوبت دهی یکی از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا است که قابلیت های متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهد، با بکارگیری این تکنولوژی امکان ایجاد نظم در محیط های کاری فراهم شده و مدیریت بخش ها به سادگی امکان پذیر خواهند بود. بدون شک تکنولوژی های برتر قابلیت بهبود کیفیت کسب و کار و افزایش رضایت مشتریان را به همراه دارد؛ ارائه خدمات بهتر و افزایش بهبود روند انجام کار در محیط های مختلف از مهم ترین مزایای استفاده از این سیستم هستند.

البته توجه داشته باشید که امروزه به دلیل مشغله های کاری افراد نمی توانند در صف های طولانی بمانند از این رو صاحبان کسب و کار باید به فکر راه چاره باشند، نرم افزار نوبت دهی با قابلیت سازماندهی، کنترل و مدیریت درست امکان برقراری نظم و افزایش سرعت کار را فراهم می کند؛ به بیان دیگر استفاده از این سیستم ها برای سازمان و ارگان های مختلف به یک امر الزامی تبدیل شده است. برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار و نحوه کار با آن با ما همراه باشید.

نرم افزار نوبت دهی چیست؟

امروزه استفاده از تکنولوژی های پیشرفته گامی بلند در جهت رسیدن به موفقیت های روزافزون در کسب و کار مختلف است. همانطور که میدانید یکی از عوامل تاثیر گذار در موفقیت های کاری، رضایتمندی مشتریان است که باعث افزایش تقاضای بیشتر نیز می شود. نرم افزار نوبت دهی یکی از روش های نوین در ایجاد نظم و مدیریت در محیط های کاری است که اصلاح فرایندها و جریان صف تاثیرات مثبتی در بهبود کیفیت خدمات شما خواهد داشت.

نحوه کار با دستگاه نوبت دهی

برای استفاده از این تکنولوژی حتما باید از لوازم جانبی و تجهیزات پیشرفته استفاده کنید، برای این کار به یک کیوسک لمسی نیاز دارید که در ورودی محیط کار قرار بگیرد. گفتنی است که دستگاه مورد نظر شما باید قابلیت پشتیبانی از این نرم افزار را داشته باشد تا به واسطه آن بتوانید اطلاعات و دیتای اولیه را وارد نمایید.

در این سیستم ها بهترین و ایده آل ترین صف به صورت کاملا هوشمند شناسایی و مشتری جدید به سمت آن هدایت می شود، بهترین صف بر اساس خدمات درخواستی مشتری انتخاب خواهد شد. گاهی ممکن است که برخی مشتریان بدون در نظر گرفتن شلوغی صف یکی را انتخاب نماید، این را به خاطر داشته باشید که هر انتخاب اشتباه در این سیستم قابل اصلاح است.

خدمات و امکانات سیستم نرم افزار نوبت دهی

سیستم های مدیریت صف همچنین با هدایت هوشمند مشتری به صف صحیح، بر اساس نیازهای خدماتی آنها، برای شما سودمند هستند. به این ترتیب، اگر مشتری به صف اشتباهی را انتخاب کرد، می توانید اشتباه را اصلاح کنید. برنامه ریزی هوشمندانه و دقیق این سیستم نرم افزاری به شما کمک می کند تا بهترین صف را انتخاب نمایید، با این کار تقریبا نیمی از زمان انتظار کاهش پیدا می کند. علاوه بر موارد عنوان شده با خرید سیستم نرم افزار نوبت دهی میتوانید از مزایای و خدمات بیشتری بهره مند شوید که شامل موارد زیر هستند:

دریافت نوبت و ایجاد صف در نوبت دهی

دریافت نوبت از کیوسک های نوبت دهی برای مراجعین حضوری

بدون شک این قابلیت یکی از مهم ترین امکاناتی است که سیستم نرم افزار نوبت دهی در اختیار افراد قرار می دهد، بر اساس روند این سیستم شما می توانید تمام بخش های سازمان را در دسته بندی های مختلف قرار داده و زیر مجموعه های هر بخش را نیز وارد کنید.

این اطلاعات که در کنترل پنل نرم افزار ذخیره سازی شده، از طریق سیستم به تمامی کیوسک های متصل ارسال می شود، از این رو مشتریان می توانند از هر کیوسک نزدیک به خود در جهت دریافت نوبت برای بخش های دیگر نیز استفاده کند.

دریافت نوبت از کیوسک نوبت دهی

امکان ایجاد تغییرات ظاهری در لوگو برگه و تغییرات متنی

سفارشی کردن برخی اطلاعات و طراحی برگه پرینت با لوگو یا هر طرحی که مربوط به کسب و کار شما باشد به نوعی یک تبلیغات رایگان به شمار می آید. در واقع این سیستم قابلیت طراحی داخلی و شخصی سازی برگه چاپ نوبت را برای افراد فراهم نموده است.

نمایش پنل نوبت دهی

امکان برقراری ارتباط با تابلو فراخوان بدون نیاز به کابل و به صورت وایرلس

از دیگر خدماتی که به واسطه استفاده از این تکنولوژی در اختیار شما قرار می گیرد، می توان به قابلیت اتصال به تابلو فراخوان  اشاره کرد. به بیان دیگر این سیستم با برقراری ارتباط بیسیم با تابلو نمایش اعداد، نوبت ها را بر اساس اعداد از طریق اسپیکر اعلام می نماید.
امکان نمایش صف های متعدد با قابلیت شیفت کاری و بر اساس خدمات جداگانه بصورت نامحدود

در این سیستم تمام خطوط ارتباطی بین مشتریان و صاحبان کسب و کار نمایش داده می شود و در صورت تمایل شما را به نزدیک ترین خط هدایت می کنند.

تعیین کننده باجه خالی و فراخوانی کاربران به صف خلوت تر برای افزایش سرعت در انجام کارها با شناسایی خطوط خلوت کاربران در صف انتظار را به سمت آن ها فرا می خواند، این کار به صورت کاملا مدیریت شده انجام می شود.

کنترل پنل نرم افزار نویت دهی

بهره مندی از کنترل پنل کامل و کاربردی

در این نرم افزار برنامه ریزی های کامل وجود دارد که به واسطه آن می توان از خدمات ارزنده تر بهره مند شد. از قابلیت های جذاب این تجهیزات می توان به اعمال محدودیت در تعداد نوبت و تعیین زمان شروع و پایان نوبت دهی اشاره کرد. بر اساس این قابلیت شما می توانید زمان آغاز و پایانی نوبت دهی را بر اساس یک بازه مشخص در زمان کسب و کار خود تعیین نمایید و یا برای یک صف اختصاصی و ویژه تعداد محدود مثلا 50 نوبت را در نظر بگیرید.

امکان دریافت نوبت به واسطه تلفن گویا

بدون شک یکی از آپشن های جذاب و جالب سیستم نرم افزار نوبت دهی امکان دریافت نوبت از طریق تلفن گویا است، البته برای استفاده از این امکانات خرید ماژول تلفن گویا الزامی است. به واسطه این قابلیت افراد می توانند پیش از مراجعه به محل مورد نظر نوبت و بازه زمانی انتظار را نیز  دریافت نمایند، مسلما این اقدام تاثیر زیادی در جلوگیری از تجمع و ازدحام محیط ها خواهد داشت.

دریافت نوبت با مراجعه به وب سایت های اینترنتی

برای بهره مندی از این خدمات نیز خرید ماژول نوبت دهی اینترنتی الزامی است، بر اساس این قابلیت صاحبان کسب و کار می توانند گزینه نوبت دهی اینترنتی را به کسب و کار خود افزوده و با این کار پرستیژ کاری را افزایش دهند.

درخواست محصول