تلفن : 02146018536
ایمیل : info@dtechs.ir
استند لمسی ساینا در فروشگاه پوشاک سرژه
  • 1401/12/28

استند ساینا در فروشگاه پوشاک سرژه

 

استند ایستاده فروشگاهی ساینا در فروشگاه پوشاک سرژه جهت نمایش محصولات فروشگاه و گالری تصاویر نصب و راه اندازی گردید. در این فروشگاه دو استند لمسی ساینا 32 اینچ و 50 اینچ با سیستم عامل اندروید راه اندازی گردید که این استندها قابلیت اتصال به اینترنت از طریق کابل و وای فای را دارا می باشد و شما قادر خواهید بود هر نرم افزاری که بر روی گوشی خود دارید را روی این استند نصب نمایید.

همچنین در شعب دیگر این فروشگاه نیز استند های فروشگاهی نصب گردیده است تا علاوه بر نمایش تبلیغات موجود در فروشگاه، بتوانند محصولات خورد را نیز به فروش بگذارند.

امروزه استقبال زیادی از این استندها از سمت فروشگاه های پوشاک می شود که قدم در راه پیشرفت و دخالت تکنولوژی در این صنف می باشد. استند لمسی ساینا بدلیل وجود کامپیوتر صنعتی قدرتمند در خود امکانات بسیار زیادی را به شما می دهد. همچنین شما می توانید نرم افزار های مختلف از جمله فروش و غیره را بر روی این استند نصب نمایید و یا خدمات پرداخت از طریق دستگاه کارت خوان را به آن اضافه نمایید.

شما عزیزان می توانید برای سفارش انواع استند و کیوسک لمسی مناسب با کسب و کار خود با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل نمایید تا علاوه بر مشاوره رایگان، محصول خود را جهت خرید یا اجاره سفارش دهید.