تلفن : 02146018536
ایمیل : info@dtechs.ir
میز هوشمند ویستا در intell Deck
  • 1401/12/03

میز هوشمند ویستا در intell Deck

میز لمسی ویستا در غرفه Intell Deck در نمایشگاه

 

استفاده از میز هوشمند ویستا در intell Deck تهران، میز لمسی ویستا جهت نمایش وب سایت شرکت و همچنین دریافت بازخورد مراجعین با استفاده از پنل نظرسنجی دیتک سیستم بسیار مناسب می باشد. با استفاده از این میز هوشمند شما می توانید همه نرم افزارهای مورد نیاز خود را بر روی آن اجرا نمایید و اقدام به ارائه خدمات و تبلیغات صنعت خود بپردازید.

این میز هوشمند لمسی 32 اینچ بوده که در سایز 50 اینچ نیز موجود می باشد و قابلیت اتصال به اینترنت را از طریق کابل و وای را به شما می دهد. همانطور که در تصویر مشخص می باشد با درخواست شرکت intell deck این استند در نمایشگاه نصب و راه اندازی شده و همچنین نرم افزار های مورد نیاز بر روی آن نصب و به اینترنت متصل شده است. این دستگاه قابلیت پشتیبانی از فلش های USB را دارا می باشد و براحتی می توانید محتویات خود را به این سیستم منتقل نمایید. در اصل این میزهای کامپیوترهای صنعتی می باشند که برای ارائه خدمات بهتر ارائه شده اند.

شما می توانید برای اجاره و یا خرید میز هوشمند ویستا 32 اینچ از قسمت محصولات سایت اقدام نمایید و از طریق فرم درخواست، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.