تلفن : 02146018536
ایمیل : info@dtechs.ir
سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی و مزایای آن
 • hamidreza98
 • 1402/01/22
 • 1 نظر

سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی و مزایای آن

کیوسک‌های لمسی برای سفارش غذا یکی از تکنولوژی‌های جذاب و جالبی است که به نوبه خود یکی از راه‌های جذب مشتری نیز به شمار می‌آید. در واقع این این تجهیزات راهی مطمئن برای کسب رضایت مشتریانی است که از در صف ماندن و انتظار کشیدن خسته شده اند. شاید تا به حال نام سیستم ثبت سفارش غذا به گوش شما نخورده باشد و همین امر سبب شده که آشنایی لازم با این تجهیزات و مزایای استفاده از آن را نداشته باشید، با ما همراه باشید تا به معرفی این تکنولوژی پیشرفته بپردازیم، همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه خرید و سفارش این محصول به وب سایت دیتک سیستم مراجعه کنید.

 

 

آشنایی با سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی

تصور کنید که صاحب یک رستوران بزرگ با امکانات فوق العاده هستید که بهترین غذای شهر را تهیه و به مشتریان خود ارائه می‌کنید، با این وجود تعداد مشتریان رستوران از یک حد مشخص افزایش پیدا نکرده و گاهی با کاهش تعداد آن‌ها نیز مواجهه هستید. بدون شک در گام اول مشکل را ریشه‌یابی می‌کنید و به این نتیجه میرسید که برخی افراد به دلیل مشغله کاری امکان در صف ماندن برای ثبت سفارش را ندارند.

آشنایی یا سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک های لمسی

سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی این مشکل را برطرف می‌کند و شما می‌توانید با استفاده از این تکنولوژی وارد میدان رقابت با سایر رقبا شوید، در واقع زندگی مدرن امروزه شرایطی را فراهم نموده که افراد ناخواسته پا به عرصه رقابت می‌گذارند. کیوسک‌های لمسی راهی مطمئن برای اتمام صف‌های طولانی سفارش غذا است و افراد می‌توانند بدون نیاز به پرسیدن حتی یک سوال درباره نوع غذا یا قیمت آن با کسب اطلاعات دقیق غذای مورد نظر خود را سفارش دهند. 

سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی به چه صورت است؟ 

پس از آشنایی اولیه با این مفهوم دریافتید که استفاده از کیوسک‌های لمسی ثبت غذا شرایطی را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند بدون کمترین نیاز به در صف ماندن یا توضیح دادن اقلامی که قصد سفارش آن را دارند، غذای مورد نظر را انتخاب کنند. به بیان کلی کیوسک‌های لمسی ربات‌های پیشرفته‌ای هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا وارد منوی غذایی شده، اقلام مورد نظر را سفارش داده و در نهایت با پرداخت هزینه منتظر دریافت غذای خود باشید.

این تجهیزات با داشتن حافظه ذخیره‌سازی پر حجم لیست بلند بالایی از تمامی اقلام قابل سفارش در انواع رستوران و فست فود‌ها را شامل می‌شود. از مهم‌ترین مزایا استفاده از این محصول می‌توان به درج قیمت هر غذا اشاره کرد، به بیان دیگر افراد در زمان ثبت سفارش می‌توانند مبلغ هر غذا را مشاهده و بر اساس بودجه خود سفارش دهند. 

نحوه کار با این دستگاه به این گونه است که افراد می‌توانند تمامی اقلام موجود در منوی رستوران و فست فود را در یک صفحه نمایشگر بزرگ مشاهده کنند. در این منو تمامی اقلام به همراه قیمت درج شده و شما می‌توانید غذای مورد نظر خود را ثبت سفارش کنید. این دستگاه دارای یک رابط دیجیتالی است که به شما این امکان را می‌دهد قبض سفارش و فیش پرداخت هزینه را نیز دریافت نمایید.

سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی به چه صورت است؟ 

ثبت سفارش تنها یکی از مزایای استفاده از کیوسک‌ها است و شما می‌توانید با ورود به بخش تبلیغات با سایر غذا‌های موجود در منوی رستوران آشنا شوید، بخشی هوس برانگیز که ذائقه شما را به چالش می‌کشد. در این قسمت تصاویر اشتها آور از غذا‌های خوشمزه درج شده که به سادگی اشت‌ها را تحریک می‌کند.
 

دلایل محبوبیت سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی

با وجود این که کیوسک‌های لمسی تکنولوژی جدید در کشور به شمار می‌آید اما در کشور‌های خارجی این تکنولوژی سال هاست که مورد استفاده قرار میگیرد و در کشور ما نیز همراه با اپیدمی کرونا و فاصله‌های اجتماعی که می‌بایست رعایت می‌شد این دستگاه پا به دنیای رستوران‌ها باز کرد.

آگاهی از تمامی اطلاعات مربوط به غذا و هزینه‌های آن از مهم‌ترین دلایل محبوبیت این تکنولوژی به شمار می‌آید، در کنار این دلایل می‌توان به احساس زندگی در دنیای مدرن و پیشرفته را نیز گنجاند. بدون شک همین دلایل سبب شده که مک دونالد به عنوان یکی از بزرگترین رستوران‌های زنجیره‌ای با استفاده از این تجهیزات توانست میزان فروش خود را تا ۶ درصد افزایش دهد. علاوه بر آن رستوران چیلیز نیز با بکارگیری این تکنولوژی توانست رکورد افزایش فروش تا ۲۰ درصد را به خود اختصاص دهد.

 

دلایل محبوبیت سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک های لمسی

 

علاوه بر موارد عنوان شده از دیگر دلایل محبوبیت این تکنولوژی به‌عدم نیاز به حضور نیروی انسانی عنوان کرد، همانطور که می‌دانید برخورد با مشتریان یکی از پر اهمیت‌ترین بخش‌های فروشندگی به شمار می‌آید. گاهی به دلیل‌عدم رضایت مشتریان از برخورد فروشنده میزان فروش کاهش می‌یابد به همین دلیل استفاده از این تکنولوژی باعث حذف نیروی انسانی و در نتیجه برطرف کردن مشکل فوق خواهد شد.

قابلیت‌های سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی 

پس از آشنایی کامل درباره چگونگی استفاده از این محصول بهتر است با دیگر امکانات متفاوتی که توسط این کیوسک‌های لمسی در اختیار افراد قرار می‌گیرد نیز آشنا شوید، در واقع با استفاده از این تکنولوژی شما می‌توانید به سادگی قابلیت‌های زیر را تجربه نمایید: 

 • طراحی فوق العاده جذاب و سرگرم کننده
 • قابلیت مشاهده کالایی که موجود هستند
 • نمایش تبلیغات کلی از تمامی غذاهای موجود در منو
 • ذخیره‌سازی اطلاعات مشتریان برای مراجعه بعدی
 • ثبت سفارش بر اساس منو رستوران و پرداخت هزینه
 • امکان سفارش غذا و اصلاح آن پیش از پرداخت هزینه
 • قابلیت مشاهده منوی فست فودها به علاوه تخفیفات به صورت جداگانه
 •  ارائه قبض حاوی سفارش و قبض پرداخت هزینه‌ها برای فروشنده و خریدار

 

قابلیت‌های سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی 

 

مزایای استفاده از سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی

با توجه به قابلیت‌هایی که به واسطه استفاده از این تکنولوژی در اختیار شما قرار میگیرد می‌توانید از مزایای زیادی بهره مند شوید که شامل موارد زیر هستند:

افزایش فروش

بدون شک مهم‌ترین هدف فروشنده‌ها افزایش میزان فروش است و استفاده از کیوسک‌های لمسی برای ثبت سفارش غذا راهی امن و مطمئن برای به دست آورد سود بیشتر خواهد بود. این تجهیزات با ارائه تبلیغات درباره سایر محصولات شما علاوه بر قابلیت فروش امکان بازاریابی رایگان را نیز فراهم می‌کند، همچنین می‌توانید شعار‌های تبلیغاتی خود را در آن ذخیره کنید تا مشتریان در زمان سفارش این شعار‌ها را ببینند. از دیگر مزایای این تکنولوژی می‌توان به ارائه گزارش فروش به صورت روزانه اشاره کرد که می‌توانید به عنوان صورت حساب از آن استفاده نمایید.
 

کاهش زمان ثبت سفارش

ایستادن در صف‌های طولانی مدت برای سفارش غذا آن هم بعد از یک روز پر مشغله افراد را از خرید غذای آماده و فست فود پشیمان می‌کند، کیوسک‌های لمسی این انتظار را به حداقل می‌رسانند. با مراجعه به این کیوسک‌ها می‌توانید در کمترین زمان ممکن غذای مورد نیاز خود را انتخاب و هزینه آن را پرداخت کنید. بر اساس گزارش‌های دریافتی مدت زمان سفارش غذا با استفاده از این تجهیزات تا ۴۰ درصد کاهش پیدا کرده، به این ترتیب افراد بیشتری می‌توانند غذا سفارش دهند که این امر در میزان فروش رستوران و فست فود تاثیر مثبتی خواهد داشت.

کاهش زمان ثبت سفارش با نرم افزار سفارشگیر

دقت در ثبت سفارش

گاهی خطای انسانی در زمان دریافت سفارش سبب بروز مشکلات و نارضایتی مشتریان می‌شود و حتی در بسیاری از مواقع باعث از دست دادن مشتریان خواهد شد. استفاده از کیوسک لمسی با قابلیت‌های متفاوت و دقت بالا در سفارش به هر دو طرف این امکان را می‌دهد تا بهترین و دقیق‌ترین سفارش را داشته باشند. در واقع با توجه به قابلیت قفل شدن غذا در صورت‌عدم موجودی و باز بودن خوراکی‌های موجود در منوی رستورانریال مشتریان می‌توانند دقیق‌تر سفارش دهند و قبض ثبت شده گواهی سفارش آن‌ها است. این قابلیت درصد خطای انسانی را تقریبا به صفر می‌رساند و مشتریان از سفارش خود راضی خواهند بود.

دقت در ثبت با سیستم سفارشگیر

کاهش هزینه‌ها

استخدام نیروی انسانی به عنوان تحویل دار و مسئول صندوق هزینه حقوق پرسنل را افزایش می‌دهد ایندر حالی است که می‌توانید با استفاده از کیوسک لمسی هزینه‌های حقوق پرداختی را کاهش دهید. در واقع این تجهیزات با قابلیت دریافت سفارش و پرداخت هزینه غذا به صورت آنلاین نیاز شما به داشتن پرسنل بیشتر را از بین می‌برد. 

دریافت ارزیابی

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های کیوسک‌های لمسی برای سفارش غذا، امکان انجام نظرسنجی و ارزیابی است. در واقع با این قابلیت شما می‌توانید در پایان هر سفارش از مشتریان بخواهید نظر خود را درباره عملکرد رستوران عنوان کنند، همچنین می‌توانید این ارزیابی را از میان بخش‌های مختلفی که مشتریان با آن‌ها در ارتباط هستند برگزار کنید تا از میزان رضایت مشتریان از بخش‌های مختلف آگاهی پیدا کنید.

سیستم ثبت سفارش در کیوسک های لمسی
 

جمع‌بندی

در دنیای مدرن و پیشرفته با استفاده از روش زندگی سنتی باعث عقب افتادن کارهای روزمره و شغلی می‌شود، در واقع امروزه ورود تکنولوژی به زندگی افراد سبب شده تا بتوانند با برنامه ریزی دقیق‌تر برنامه و امور روزمره خود را پیش ببرند. سیستم ثبت سفارش غذا در کیوسک‌های لمسی یکی از بهترین تکنولوژی‌های ارائه شده به بازار خرید و فروش است که علاوه بر افزایش میزان فروش، در کاهش زمان تلف شده افراد پر مشغله نیز تاثیر بسزایی دارد. 

با توجه به قابلیت و امکانات عنوان شده، این تجهیزات می‌توانند مزایای زیادی را در اختیار شما قرار دهند که به واسطه آن به کسب سود و درآمد بیشتر بپردازید. این تجهیزات را می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید یا به صورت آنلاین و از طریق مراجعه به سایت دیتک سیستم آن را سفارش دهید.

مقاله پیشنهادی:  نرم ‌افزار نوبت‌ دهی بیمارستان در کیوسک های لمسی

پیام بگذارید

تمام قسمتهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی هستند